Skip to main content
x

Бізбен байланыс

Қазақстан  Республикасы Білім және ғылым министрлігінің «Ш. Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

Мекен-жай: Қазақстан Республикасы, 020000, Көкшетау қаласы,
№1 оқу ғимараты  Абай к., 76, бас оқу ғимараты;
№2 оқу ғимараты Темірбеков к.,  30;
№3  оқу ғимараты  Ақан  сері, 24;
№5  оқу ғимараты  Қуанышев к., 170
факс: +7(7162) 255597
қабылдау комиссиясының телефоны: 25-41-82
е-mail: mail@kgu.kz , mailkgukz@gmail.com
skype: kgu.kz


Ш.Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті
Телефон номерлері

ҚЫЗМЕТІ

Каб.№

АТЫ-ЖӨНІ

 

ТЕЛЕФОНЫ

Ішкі тел.

1

Ректор

201

Сырлыбаев Марат Қадырұлы

72-19-55

25-55-83

 

100

2

Ректордың қабылдау бөлмесі

202

Сейітғалиева Жансая Амантайқызы

25-55-83

72-19-56

44-32-59

132

3

Ректордың көмекшісі

112

Әбжанов Нұржан Тілеуғабылұлы

40-12-64

 

4

Ғылыми жұмыс және халықаралық байланыстар жөніндегі проректор

100

Жарқынбеков Темірхан Ниязұлы

 

 

«Арасан» жатақханасы

25-33-05

25-02-50

44-19-52

40-22-97

101

5

Оқу және оқу-әдістемелік жұмыс жөніндегі проректор

101

Жақыпова Айгүл Досжанқызы 

25-55-94

72-11-03

44-10-42

108

6

Тәрбие жұмысы жөніндегі проректор

100

Сейітқасымов Аманбай Асылбайұлы

25-25-00

44-10-43

115

7

Ардагерлер ұйымының төрайымы

 

Ахметова Тыныштық Мұқатқызы

25-56-26

 

8

Магистратура

105

Дүйсенбина Әсем Тұрарқызы

25-55-84

 

9

Ғалым хатшы

111

Тілеубердина Гүлден Тоқатқызы

25-56-03

44-10-86

107

10

ӘШҚ жетекшісі

130

Рахметжанов Ерлан Уатайұлы

25-51-75

72-11-13

 

11

Кадрлар бөлімінің жетекшісі

123

Майлыбаева Жібек Зекенқызы

25-56-53

44-27-75

109

12

Кадрлық және құқықтық жұмыс бөлімінің инспекторы

119

Кайнетова Дина Серікқызы

72-11-06

 

13

Құжаттармен қамтамасыз ету бөлімінің жетекшісі

107

Айтеева Гүлбара Жалғасқызы

25-55-97

44-19-32

110

14

Бас бухгалтер

115

Досымова Айсұлу Жанғожақызы

25-55-98

44-33-21

106

15

Бас экономист

114

117

Баймағанбетова Райхан Сейітқазықызы

Төлегенова Анар

72-11-20

25-66-46

44-20-47

 

16

Есептік бухгалтерия

109

Сабиева Роза Ауганиповна

25-79-04

 

17

Материалдық үстел бухгалтериясы

113

Байғожина Бақыт Тастанқызы

25-55-35

 

18

Касса

110

Батжанова Дариға Қайратқызы

25-41-79

 

19

Қойма меңгерушісі

130

Сейілханова Алма Әбілқызы

8-775-628-59-91

 

20

КМУ заңгері

125

 

72-19-52

 

21

Мемлекеттік сатып алу бөлімінің менеджері

125

Қарабеков Медет Бакытбекұлы

40-20-37

44-37-78

 

22

СЖАжәне СМ қызметінің жетекшісі

103

Төртқараева Гүлнар Баянқызы

25-55-96

25-51-73

44-22-81

 

23

ОӘҚ жетекшісі

210

Искендирова Сәуле Қуандыққызы

72-10-39

 

24

ОӘО басшысы

205

Нұрмағанбетова Анар

40-20-42

114

25

ЖДБ жетекшісі

313

Қоныспаева Айнұр Тілеуханқызы

Идрисов Рашид Әшкенұлы

72-19-58

32-82-94

 

26

Күндізгі бөлімнің диспетчер бөлмесі

409

Ахриева Любовь Ахметовна

72-19-51

 

27

Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау институты

221 а

Шоқан

Хамзина Камеш Омарқызы

Шуматова Меруерт Маратқызы

25-14-11

33-29-14

 

28

Ғылым және коммерциялау орталығының жетекшісі

211

Шапауов Алиби Кабыкенович

25-56-05

44-20-97

 

29

Редакциялық-баспа бөлімі

№4 оқу ғимараты

104

120

Громова-Булгакова Ольга Васильевна

72-11-12

72-19-53

 

30

Сырттай және қашықтықтан оқыту бөлімінің жетекшісі

№2 оқу ғимараты

216

Өтегенов Марат Зеннатұлы

 

25-51-69

44-27-12

 

31

Аттестаттау және бақылау бөлімі

219

Қасымова Жанара Мұратқызы

72-11-08

 

32

Білім алушылардың оқудағы жетістіктерін тіркеу бөлімі ААЖ «PLATONUS»

215,213

Шөкенова Гүлжан Пірманқызы

72-11-14

 

33

Академиялық ұтқырлық және көптілділік бөлімі

212

Туровская Екатерина Ивановна

72-11-22

44-32-49

 

34

Кітапхана

№2 оқу ғимараты

106

Айтманова Сәлима Әкімбайқызы

40-26-83

 

35

Инженерлік бейіндегі ЯМР-спектроскопия зертханасы

124

Сейілханов Төлеген Мұратұлы

44-32-87

 

36

Композициялық материалдардан жасалған жел-энергетикалық қондырғылар зертханасы

408

Байшағыров Хайролла Жамбайұлы

40-12-66

 

37

Халықаралық ынтымақтастық , интернационалдандыру, академиялық ұтқырлық орталығы

701

Қақабаев Әнуарбек Аязбайұлы

25-05-79

 

 

38

Қабылдау комиссиясы

133

Ахметова Тыныштық Мұқатқызы

25-56-26

 

39

ҰБТҚП директоры

405

Мұхамеджанов Қуаныш Жаңбырбайұлы

25-03-14

 

40

Мансап орталығы

126

Хабдулин Арман Баймырзаұлы

25-56-06

 

41

КТТ бөлімі

116

Звольский Виктор Адамович

25-41-81

44-31-60

 

42

Кәсіподақ комитеті

108

Асаров Мұрат Мұзарапұлы

40-13-61

 

43

Студенттер бөлімі

208

Қайырденов Серік Сырлыбайұлы

25-43-93

44-16-55

 

44

Баспасөз қызметі

127

Қожабаев Айдар Қазжанұлы

72-11-16

 

45

ТЖ жетекшісі

223

Ваганова Наталья Анатольевна

72-11-05

 

46

Инженер-механик

123а

Әйтеев Біржан Қасымұлы

72-16-26

 

47

Қауіпсіздік техникасы жөніндегі инженер

131

Мамзин Берік Базарбекұлы

25-03-16

 

48

Бас энергетик

131

Шоқаев Сабыр Өмірзақұлы

25-03-16

 

49

№1 жатақхана

 

Абдуллина Ләззат Манысбекқызы

51-31-73

 

50

«Арасан» жатақханасы

 

КлименкоГүлжанат Құрмашқызы

25-69-45

 

51

№2 Студенттер үйі

 

Байғозина Қуаныш Тасболатқызы

31-73-20

 

52

№ 3 Студенттер үйі

«Туризм»

 

Жақыпбаева Әлия Тоқанқызы

72-19-60

 

53

№1 Студенттер үйінің әкімшісі

 

Жағыпарова Гүлмира Мәуешқызы

32-83-75

33-83-58

 

54

Мед.қызмет

 

 

25-59-93

 

55

№1 бас оқу ғимаратының әкімшісі

 

Исаханова Айгүл Анатолийқызы

25-56-51

44-24-18

 

56

№1 вахта

 

 

25-56-51

 

57

№2 бас оқу ғимаратының әкімшісі

 

Мәкенов Сейілжан Қазиханұлы

40-20-74

 

58

№2 вахта

 

 

25-23-20

 

59

Ғалымдар үйі

 

Лысенко Геннадий Дмитриевич

33-82-16

 

60

№4 бас оқу ғимаратының әкімшісі

 

Евтушенко Алла Андреевна

31-57-68

 

61

С.Сәдуақасов атындағы Аграрлық-экономикалық институты №5 оқу ғимараты

 

Тастамбекова Тілеуке Қапенқызы

32-83-27

 

62

№1ДСК (дене шынықтыру кешені)

 

Шаяхимова Рысқайша Қуандыққызы

25-57-66

 

63

Монша-кір жуу кешені

 

Сәденов Елемес Қадырбекұлы

32-83-39

33-83-58

 

64

«Тұлпар» ССЛ жетекшісі

 

Нечаева Валентина Валентиновна

8-716-32-22-9-77

8-701-737-65-32

 

65

Жасыл ел

 

Одинцов Владимир Дмитриевич

32-84-38

 

 

ДЕКАНДАР

 

Факультеттер

 

Декандардың Т.А.Ә.

Тел.

66

Тарих, заңтану, өнер және спорт

№4 оқу ғимараты

219

Бексейітова Ақбота Тастанбековна

26-55-50

8-701-378-87-82

67

Филология және педагогика

321

Амренова Раушан Сақтиярқызы

25-53-35 д.78-16-26

8-775-536-38-76

68

Жаратылыстану ғылымдары

616

Хамитова Аина Сұлтансейітқызы

25-59-48

8-701-753-73-49

69

С. Сәдуақасов атындағы Аграрлық-экономикалық институты

директордың қабылдау бөлмесі

№5 оқу ғимараты

 

226

Искаков Абай Жантасұлы

32-82-82

44-15-46

32-83-29

70

Техника және технологиялар

№2 оқу ғимараты

218

Әбсәлямов Хасен Қабдолұлы

25-26-10,25-81-48

44-24-16

8-701-525-45-43

71

Колледж директоры

 304

Уаисов Рыспай Базарбайұлы

72-11-10

44-21-52

72

Медициналық білім беруді ұйымдастыру орталығының жетекшісі

106

Мұратбекова Светлана Қабденкызы

72-19-54

ДЕКАНДАРДЫҢ ОРЫНБАСАРЛАРЫ

73

Тарих, заңтану, өнер және спорт

№4 оқу ғимараты

219

Отарбаева Жанар Базарбайқызы

26-55-50

8-705-102-09-24

74

Филология және педагогика

321

Искакова Гүлгүл Жеңісқызы

25-53-35

8-707-632-88-63

75

Жаратылыстану ғылымдары

 

Жакенова Айжан Тұрлыбекқызы

25-59-48

с.8-702-674-11-94

76

Директордың оқу жұмысы жөніндегі орынбасары

№ 5 оқу ғимараты

226

Төлегенова Асылтас Темірбекқызы

32-83-29

с. 8-747-994-28-66

77

Директордың ТЖ жөніндегі орынбасары

№5 оқу ғимараты

226

Сыздықова Лаззат Тоқшылыкқызы

32-83-29

с.8-705-320-99-83

78

Техника және технологиялар

№2 оқу ғимараты

218

Сағынбаева Қымбат Кенжеғалиқызы

25-26-10

79

Сырттай бөлім

№1 оқу ғимараты

214

Кәрібаева Рымкүл Мұстафақызы

72-11-07

80

Сырттай бөлім

№2 оқу ғимараты

211

Садуова Зәуреш Қайыржанқызы

72-11-19

КАФЕДРАЛАР

81

Қазақстан тарихы

№4 оқу ғимараты

309

Базаров Қанат Тастемірұлы

 

72-11-21

 

82

Жалпы тарих және философия

№4 оқу ғимараты

312

310

Күшпаева Алмагүл Бүркітбайқызы

72-19-59

8-701-620-15-06

83

Заңтану

№4 оқу ғимараты

220

Сахипов Нұрлыбек

72-11-18

84

Тарих ғылымдарының докторы, профессор

№4 оқу ғимараты

308

Әбуев Қадыржан Қабиденұлы

26-93-92

85

Бейнелеу өнері, сызу және дизайн

№4 оқу ғимараты

215

Лузина Ольга Ивановна

31-56-85 д.26-64-78

8-705-739-97-09

86

Дене шынықтыру және спорт теориясы мен практикасы

№4 оқу ғимараты

105

Сатиев Орынбай Жантасұлы

26-59-69

8-701-807-72-02

87

Қазақ филологиясы

323

Жұмағұлова Өміргүл Ақанқызы

25-80-46 д.26-64-06

8-701-406-94-51

88

Орыс филологиясы және кітапхана ісі

314

Фаткиева Гульнара Тагировна

25-03-15 д.26-62-88

8-701-270-83-75

89

Педагогика, психология және әлеуметтік жұмыс

601

Навий Лиза

40-21-99

с.8-701-730-51-20

90

Әлеуметтік және жас ерекшелік педагогикасы

211

209

Шаяхметова Айсұлу Әлкешқызы

33-45-99

72-19-57

с.8-701-419-06-09

91

Ағылшын тілі және ОӘ

415

Исмағұлова Айнагүл Ерболатқызы

25-03-36

с. 8-705-916-18-38

92

Шет тілдер

 

Лаборант

410а

 

401

Байманова Лаззат Сейітзияқызы (кафедра меңгерушісі)

Хаметова Роза Асқарқызы

72-16-30

25-48-19

93

Физика және математика

509

Дәмекова Сәуле Қайроллақызы

25-51-65

с.8-775-309-31-61

94

География, экология және туризм

608

Фахруденова Идия Болатовна

25-41-83

8-778-246-78-84

95

Информатики и МП

504

Қостангелдинова Алма Ақжанқызы

25-53-06

с.8-701-731-93-74

96

Биология және ОӘ

716

Дүрмекбаева Шынар Нұрлыбекқызы

25-56-11

с.8-747-859-17-46

97

Химия және биотехнология

814

Серғазина Самал Мүбаракқызы

25-56-43

8-701-320-38-63

98

Өсімдік шаруашылығы және топырақтану

№5 оқу ғимараты

230

Мемешев Сансызбай Қойшыбайқызы

32-84-29

8-747-859-17-48

99

Экономика және есеп

№5 оқу ғимараты

326

Белгібаева Анаргүл Сәрсенбайқызы

32-83-59

с.8-701-421-75-34

100

Қаржы және менеджмент

№5 оқу ғимараты

330

Демесінов Талғат Жұмабекұлы

32-83-32

101

Механикаландыру және мал шаруашылығы

№5 оқу ғимараты

210

Шегенов Серікпай Тайшыбайұлы

32-84-61

с. 8-747-019-44-61

102

Инженерлік технологиялар және көлік

№2 оқу ғимараты

414

Ақынов Ержан Кәкімұлы

40-19-97

с.8-705-671-31-05

103

Тау-кен ісі

№2 оқу ғимараты

417

Сафронова Людмила Ивановна

40-18-40

104

Тау-кен ісі және ТҚ

№2 оқу ғимараты

210

Жаншуақова Раушан Мадетқызы

40-20-83

8-705-743-97-88

105

Ақпараттық жүйелер және есептеу техникасы

№2 оқу ғимараты

316

Мұсабеков Қалимолла Сұлтанұлы

25-04-76

с.8-707-850-44-02

106

Педагогика ғылымдарының докторы, профессор

517

Кожабаев Кайыржан Ғабдоллаұлы

40-14-46

107

Спорт залы

 

Сәтиев Орынбай Жантасұлы

31-57-34

108

Серверлік қызмет көрсету бөлімі

231

Жапаров Нұрлан Егінбайұлы

72-11-02

109

С. Сәдуақасов атындағы Аграрлық-экономикалық институтының серверлік қызмет көрсету бөлімі

 

Ыбыраев Сабыржан Хайратұлы

72-14-99